خانه / دسته‌بندی نشده / گزارش سالانه فعالیت های انجمن

گزارش سالانه فعالیت های انجمن

گزارش سالانه انجمن خیریه یاران صبح مهریز (١٣٩۶)
به نام خدا

 

یکسال از زمان اخذ مجوز و شروع بکار انجمن میگذرد. لذا در این راستا کلیه فعالیت ها، اقدامات و تعامل های صورت گرفته در این یکسال بصورت یک گزارش تدوین شده است و برای عزیزانی که تمایل دارند از جزییات فعالیت های انجمن مطلع شوند بصورت فایل PDF ذیل همین پست قرار داده میشود.
در این یکسال انجمن خیریه یاران صبح بعنوان یک نهاد کاملا مردمی و بدون هیچ حمایت سازمانی و دولتی و با متکی بودن اکثر فعالیت ها بر چندی از جوانان و نخبگان شهرستان توانست کارنامه عملی درخشانی از خود به نمایش بگذارد. در این یکسال مجموعا از طریق صندوق ها و واریز به حساب بانکی ، مبلغ هفتاد میلیون ریال (٧٠/٠٠٠/٠٠٠) کمک مردمی تجمیع شده است که به نوبه خود بسیار عالی بوده است. قابل توجه است که کلیه این مبلغ در امور خیریه و درمانی مستقیما هزینه شده و هیچ مبلغی از این کمک ها برای امور سازمانی و یا توسط اعضا برداشت نمیشود؛ و کلیه هزینه های انجمن توسط دست اندر کاران انجمن داوطلبانه تامین میشود.
لازم است از کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی که ما را در این راه یاری نمودند تشکر کنیم؛ همچنین از کسانیکه گاها برخورد های مناسب نداشتند و مواردی سنگ اندازی کردند در این راه خیر متشکریم که باعث شدند آستانه صبر این مجموعه بالا برود.
جهت مشاهده گزارش سالانه انجمن بروی آن کلید کنید: (نوشته ذیل)

گزارش_سالانه_انجمن_خیریَه_یاران

و من الله التوفیق

درباره ی admin

همچنین ببینید

ارزش برآوردن نیاز بیماران (حدیث)

عن رسول اللّه‏ صلى‏ الله ‏علیه و ‏آله و سلّم:مَن سَعى لِمَریضٍ فی حاجَهٍ قَضاها ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *